The Sims 2

20. května 2009 v 8:24 | Mrs.Salathek |  /♥/The Sims 2/♥/

Vytvořte své prostředí
The Sims2 vám nabízí nekonečné možnosti! Vytvořte si vlastní prostředí... Študákovo doupě plné prázdných krabic od pizz, nebo idylickou rodinnou vilku s nádhernou zahradou, nebo si můžete vybrat z mnoha převytvořených domů...
Vytvořte si vlastní Simíky
Intelektuálská knihomolka, punker, modní ikona nebo milující otec- je to jen na vás. Na výběr máte nespočetně možností a svého Simíka můžete vytvořit do nejmenšího detailu. Od barvy vlasů, po styl oblečení.


Ovládejte jejich život
Vy rozhodnete, jakou cestou se Simíci vydají v honbě za svými sny. Jejich životy jsou ve vašich rukách!!!
Dům a zahrada
Při stavbě domu máte ještě více možností než dříve. Ať už stavíte kouzelný domek na bředměstí nebo
staromládenecký byteček, rozhodujete o všem, od typu podlahy po styl nábytku. Svůj mistrovský kousek ještě zdokonalýte přistavěním perfektní zahrady se spoustou stromů, květin nebo třeba jezírkem.....
Život snů nebo otročina?
Vaši Simíci mají své sny a cíle. Touží po slávě, po rodině, nebo bohatství? Pomozte jim splnit jejich sny nebo jim přepravte mizerný život plný osobních proher a zklamání.
Je to v rodině
Simíci mají DNA a děti dědí vlastnosti obou rodičů. Junior může po mámě zdělit oči a po otci lenost. Když děti vyrostou, předají své vlastnosti dále svým dětem.
Velké životní okamžiky
Simíci procházejí všemi fázemi života od nemluvněte, přes batole, dítě, dospívajícího, dospělého a nakonec i starého člověka. Každou velkou životní událost-založení rodiny nebo únos mimozemšťany-doprovází herní animace a speciální afekty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama